Aktuality

Medzinárodný štipendijný program ENEA – výzva na rok 2015

Medzinárodný štipendijný program ENEA – výzva na rok 2015

Talianska národná agentúra pre nové technológie, energiu a udržateľný ekonomický rozvoj (ENEA) pozýva mladých výskumných pracovníkov na podávanie žiadostí o štipendiá na pobyt vo Výskumnom centre ENEA.

Termín na podávanie žiadostí je do 13.3.2015.

Podrobnosti vrátane tematických oblastí nájdete tu.

Anketa v rámci projektu LIFE "Energia v krajine – elektrické vedenia a ochrana prioritných druhov vtákov v územiach Natura 2000"

     Zapojte sa do ankety v rámci projektu LIFE "Energia v krajine – elektrické vedenia a ochrana prioritných druhov vtákov v územiach Natura 2000" v oblasti ochrany biodiverzity, na ktorom sa Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach podieľa ako kľúčový partner. Pomôžete tak získať dôležité informácie pre posúdenie vplyvu projektových aktivít. Anketa je určená pre širokú verejnosť. Každý, kto vyplní a odošle dotazník, bude zaradený do žrebovania o sedem zaujímavých propagačných cien.  Ďakujeme.

University Dance Center – Zaži s nami TEN POCIT!

   Tanečná škola University Dance Center ti aj tento rok prináša dávku radosti, zábavy, vášne, ale aj potu a driny. Nenechaj sa zmiasť, nejde len o tanec, v širokej ponuke kurzov nájdeš aj bokwu, zumbu či jogu. Len pravidelný pohyb ti poskytne luxus v podobe viacerých benefitov. Super telo, kondička, sociálny kontakt, energia či úsmev aj v stresovom období, to je len zlomok toho, čo s tebou spraví tanec.

University Dance Center - tanečné a pohybové kurzy na škole

Navštív aj ty University Dance Center na UVLF ! Túžite po malej zmene životného štýlu? Naša škola v spolupráci s tanečno- pohybovým centrom Unversity Dance Center vám v letnom semestri opäť prináša tanečné, ale ja športové kurzy, ktoré vyplnia váš voľný čas efektívne a zábavne. Môžete navštevovať kurzy SALSY, FIT DANCE, YOGY, SPOLOČENSKÝCH TANCOV - STANDARD & LATINO alebo ZUMBY.

HORIZONT 2020

HORIZONT 2020 – finálne verzie pracovných programov

Dňa 11.12.2013 EK zverejnila finálne verzie pracovných programov s popisom výziev na predkladanie projektových návrhov v novom európskom rámcovom programe pre výskum, vývoj a inovácie HORIZONT 2020. Pracovné programy nájdete tu.